Vinařství u Harmáčků

Posezení ve vinném sklepě

Degustace vín v prostorách nově zrekonstruovaného sklepa, jehož dochovaná historie sahá do roku 1872. Můžete si vybrat hned ze tří druhů řízené degustace. Součástí potěchy vašich chuťových pohárků je i občerstvení.

Veni, vidi, víno

Přijdete, uvidíte, ochutnáte a zamilujete se do našeho vína. A při tomto rendez-vous vám budou dělat společnost chutné sýry a křupavé pečivo. Inu, těžko se odchází střízlivo…

  • Délka degustace: 2 hodiny
  • Cena: 300 Kč za osobu

O víně a lidech

Klasika, která nikdy neomrzí. Víno, lidé a zase víno, to nenechá žádné srdce chladným. Studené je pouze občerstvení formou švédského stolu se sýry, klobásami, zeleninou, pečivem, slanými pochoutkami, koláči a specialitou jsou salámové a zabijačkové mísy. Vždyť kde je zabijačka, tam není žádný hněv a žádná rvačka.

  • Délka degustace: 6 hodin
  • Cena: 550 Kč za osobu

Pěvecká konzervatoř

Chtěli jste se vždycky naučit krásně zpívat, ale myslíte si, že nemáte zlato v hrdle? Pak jste u nás správně! Protože víno je nejlepší pěvecká konzervatoř. Společnost vám bude dělat kombinace teplé a studené kuchyně formou švédského stolu, přijde i uzené pečené koleno, poslechneme si variace řízků, na bicí hrají kuřecí paličky, ve vedlejších rolích sýr, klobásy, zelenina, slané pochoutky, koláče, pečivo – líp vám nebylo jakživo!

  • Délka degustace: 6 hodin
  • Cena: 770 Kč za osobu

Přijďte, rádi vás uvidíme, pohostíme a podebatujeme nad sklenkou dobrého vína. Rezervujte si degustaci

Degustaci pro vás také rádi upravíme na přání, ať je vše podle vašich představ. Upravit můžeme druh občerstvení, můžeme zahrnout ochutnávku mladých vín, a když se vám u nás zalíbí, můžeme na vaše přání prodloužit délku pobytu ve sklepě.